Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Problema mica-mare

2 participanți

In jos

Problema mica-mare Empty Problema mica-mare

Mesaj Scris de MadyT Vin Sept 04, 2009 6:00 am

Salut,dorind sa joc si eu pe un srv prinvat de metin2,am dat de niste probleme:
-am luat metin ,uk ,ro ,de si de pe .com ,le-am instalat si am copiat fisierul filehost_LongjuYT2(2) cum scrie pe forum aici si am intrat,insa imi apare o problema in care imi apare o fereastra cu log (s-a mai discutat pe forum facuse cineva print ) asa ca am luat metin2_longjuyt2_german de pe un torrent in el tin sa precisez ca exista deja urmatoarele fisiere:
Longjuyt2(Server 1)CH1
Longjuyt2(Server 1)CH2
Longjuyt2(Server 2)
Longjuyt2(Server 3)
insa daca intru in vreunul nu merge tot problema cu log la fel mi-se intampla si cu fisierul filehost_LongjuYT2(2) totusi atunci cand intru in el imi apar 6 fraze cu niste caractere indescifrabile ,iar limba setata este chineza ,iar cand intru in joc imi apar vreo 7=8 lumi insa pe care sa o aleg si unde ma inregistrez? metin35.com este site-ul ,daca da dupa ce ma inregistrez intru in metin2 sau in longjuyt2 pe care l-am ales (deoarece nu merge daca intru in el si deasta va intreb ) Smile
sper sa primesc raspunsurile la intrebarile pe care vi le-am spus si imi cer scuze daca par mai "tamp" sau daca acest subiect este deja pe forum.

MadyT
Beginner
Beginner

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 03/09/2009

Sus In jos

Problema mica-mare Empty Re: Problema mica-mare

Mesaj Scris de TheCoolSura Vin Sept 04, 2009 3:55 pm

Downloadeaza metin-ul chinezesc.
Topic Inchis.
TheCoolSura
TheCoolSura
† Lord of Forum †
† Lord of Forum †

Sarpe
Numarul mesajelor : 276
Data de inscriere : 03/08/2009
Varsta : 35
Localizare : Romania

https://imetin.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum