Metin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru admin.

2 participanți

In jos

Pentru admin. Empty Pentru admin.

Mesaj Scris de cosminel96 Joi Sept 03, 2009 3:26 pm

ce ziceai ? ca tu nu stai 10 ore pe joc ca nu ai timp .. eu vad ca esti de dimineata pe forum si aseara erai chiar si tot comentezi ..u nu vezi ma ca esti singuru prost care tot comenteaza la toti cei care scriu .. eu iti zic mai bine sa iti vezi de viata ta reala si sa lasi forumu si tatismele .. sa imi reformatez creieru de ce mai baiatule ? pentru ca iti bag pumnul in gura si incepi cu prostii ..
pana acum nu am primit nici o dovada pe mail sau postat aici care sa fie clara

VORBE= 0

vorbe pot fi spuse si de un copil de 10 ani .. sa scrii e usor tare dar sa demonstrezi ce scrii e foarte greu .. cu niste printuri ti-am demonstrat pustiu ca iti modific poza prin PAINT e chiar asa un program greu ? nu photoshop nu alte programe de modificat poze Wink si iti modific ce vrei tu daca nu este o dovada adevarata

cosminel96
Beginner
Beginner

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/08/2009

Sus In jos

Pentru admin. Empty Re: Pentru admin.

Mesaj Scris de TheCoolSura Joi Sept 03, 2009 3:30 pm

daca ne uitam bine, din noi doi nu stiu care e prostul. inclin sa cred ca esti tu.
daca intru pe forum de multe ori in timpul zilei nu inseamna ca in tot timpul asta stau la PC, asa ca nu e nevoie sa te stresezi tu.
ce pumn imi bagi mie in gura? daca ne vedem in viata reala s-ar putea sa o iei la fuga, iar cu argumentele stai slab de tot.
daca dovada mea nu iti e clara, de ce ai nevoie? de ochelari?
la o analiza a pozelor se poate vedea ca nu sunt modificate. daca ne uitam si pe forum aici:https://imetin.forumgratuit.ro/memberlist.forum se vede ca ai 1 post,daca ma uit in P.A vad ca nu prea mai e 1.asa cum am spus, orice poza poate fi modificata, dar ce vezi pe forum cu ochii tai, mai putin.
te sfatuiesc prieteneste sa te ingrijesti de sanatatea ta, atat fizica, cat si mentala, pentru ca nu vezi bine si debitezi niste prostii cat casa de mari.
TheCoolSura
TheCoolSura
† Lord of Forum †
† Lord of Forum †

Sarpe
Numarul mesajelor : 276
Data de inscriere : 03/08/2009
Varsta : 34
Localizare : Romania

https://imetin.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum